گروه خبری - سیاسی
دکتر بسیج با بیان شاخصه‌های سلامت فرهنگی در جامعه گفت: سلامت فرهنگی در حوزه‌های مختلف دارای4 مؤلفه اساسی از جمله اقامه نماز، ایتای زکات امربه معروف و نهی از منکر است.
دکتر بسیج : اغتشاشات اخیر می ‏توانست یک معرفتی برای مسئولین حاصل کند که در قبال قصور خودشان بیشتر و دقیق‎تر بنگرند و سیاست‎های اقتصادی را بیشتر مورد بازبینی قرار دهند، اما از شواهد پیداست مسئولین کشور درس لازم را نگرفتند.
گروه جهادی بسیج دانشجویی استان نامه درخواست تجهیزات ورزشی برای منطقه اوره و بارز را ارسال نمود.
نماينده ولي‌فقيه در چهارمحال و بختياري گفت: با شکل‌گيري و نفوذ ساواک در کشور ديکاتوري واقعي ايجاد شد که به لطف خدا و با رهبري امام خميني (ره) و ياري مردم بساط ظلم و جور ديکتاورها و طاغوتيان از کشور برچيده و ريشه آن خشکيده شد.
امام جمعه شهرکرد تاکید کرد: امت اسلامی باید از شیطنت ها و توطئه های دشمنان و استکبار غافل نماند، زیرا دشمن در صدد ناکارآمد نشان دادن نظام جمهوری اسلامی است؛مردم اگر ببینند مطالباتشان مطرح می‌شود آرام‌تر و امیدوارتر می‌شوند.
جناب آقای سلیمانی معاون استاندر در جلسه هماهنگی اینوکا مطرح کرد: کلیه خروجی های استارت آپ ها و ایده شو های استان به اینوکا ختم شود.
امام جمعه شهرکرد گفت: در شرایط کنونی تمام توان کشور باید برای حل مشکلات داخلی، نارسایی‌ها و مطالبات مردم به کار گرفته شود.
حجت الاسلام والمسلمین محمد علی نکونام امروز در خطبه های نماز جمعه شهرکرد با اشاره به بیانات رهبر معظم انقلاب در 19 دی و در جمع مردم قم اظهار داشت: خداوند در مقاطع مختلف به مردم پاداش می دهد و یکی از آنها زمانی است که رهبرشان از آنها راضی باشد.
حضرت آیت الله خامنه ای با بیان اینکه انقلاب ریشه دشمن را از لحاظ سیاسی در کشور کند، خاطرنشان کردند: مطالبات صادقانه و بحق مردم از حرکات تخریب‌گرانه یک گروه جداست.
چهارمحال و بختیاری یک صدا با سردادن شعار هایی حمایت خودرا از از نظام جمهوری اسلامی ایران و ولایت فقیه اعلام کردند.
|< < 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10... > >|