گروه خبری - سیاسی
ظهر امروز مومنین نمازگزار بعد از اقامه نماز جمعه و عصر در سراسر استان چهارمحال و بختیاری در واکنش به اظهارات اخیر رئیس‌جمهور امریکا راهپیمایی برگزار کردند.
امام جمعه شهرکرد گفت: اگر از اسناد جنایات منافقین یاد نکنیم کم‌کم آن‌ها را تطهیر می‌کنند و حتی آن‌ها را انقلابی معرفی می‌کنند.
گفتگو با مسئول محترم معاونت سازندگی ناحیه بسیج دانشجویی در خصوص حضور جهادگران بسیج دانشجویی استان چهارمحال و بختیاری در منطقه زلزله زده سرپل ذهاب.
مهندس محسن حیدری بنی ؛ به مناسبت هفته پژوهش، معاونت علمی و پژوهشی ناحیه بسیج دانشجویی استان افتخار دارد اعلام کند که از ابتدای تابستان سال جاری اقدام به برگزاری دوره ها و کلاس های آموزشی متعددی در راستای ارتقای سطح علمی دانشجویان و بالاخص دانشجویان بسیجی نموده است.
دکتر منوچهر ذوالفقاری در اختتامیه جشنواره بانوی انقلابی تاریخ اسلامی درباره ی نقش زنان در عرصه های مختلف نمونه های فراوانی به خود دیده است اما متاسفانه در ارائه ی الگوهای مناسب به زنان کم کاری و غفلت صورت گرفته ازاین روی آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی با نگاه موجود به زن در نظام شرق و غرب و جهان به عنوان عنصر در حاشیه یا ابزار جنسی برای مردان به تبیین نقش شیر زنان ایران در انقلاب و دفاع مقدس به عنوان الگویی جدید با شاخصه های نه شرقی نه غربی پرداخته است.
روز گذشته اختتامیه نخستین جشنواره طرحی برای فردا با حضور مادران شهدای مدافع حرم و دفاع مقدس و حجت‌السلام و المسلمین حکمت در تالار امام خمینی (ره) دانشگاه آزاد شهرکرد برگزار گردید.
دومین جشنواره فرهنگی،هنری ققنوس بسیج دانشجویی استان چهارمحال و بختیاری در دانشگاههای سراسر استان با دریافت آثار شرکت کنندگان در 5 بخش هنری و ادبی تا اول دی ماه برگزار میگردد.
امام جمعه شهرکرد گفت: آثار بسيج و روحيه بسيجي در کشور مشهود است؛ تا روحيه بسيجي هست نظام هم سرپا است.
مسئول سازمان بسیج علمی، پژوهشی و فناوری استان گفت: نهمین همایش جهادگران علم و فناوری در استان برگزار شد.
همزمان با آغاز هفته بسیج جمعی از نخبگان بسیج دانشجویی استان با حجت الاسلام و المسلمین نکونام امام جمعه شهرکرد دیدار نمودند.
|< < 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10... > >|