گروه خبری - سیاسی
معاونت علمی و پژوهشی ناحیه بسیج دانشجویی استان چهارمحال و بختیاری با همکاری دانشگاه آزاد اسلامی واحد شهرکرد اقدام به برگزاری کارگاه آموزشی آمار و روش تحقیق نموده است.
با حضور مسئول محترم ناحیه بسیج دانشجویی استان و کلیه مسئولین حوزه ها و پایگاههای بسیج دانشجویی شهرستان شهرکرد؛به همراه جانشینان خواهر این مراکز اولین کارگاه انتقال تجربیات قرارگاه شهید زین الدین ناحیه بسیج دانشجویی استان تشکیل شد.
نشست ستاد اربعین دانشجویی استان با حضور معاونت فرهنگی دانشگاه ها با موضوع اعزام اربعین حسینی در دانشگاه شهرکرد برگزار گردید.
خطیب نمازجمعه شهرکرد گفت: باید باور داشته باشیم که دشمنان ما همیشه ابله هستند و نشانه آن این است که در برابر پرچمی موضع گرفتند که تاکنون هر چه دسیسه برای از بین بردن آن کردند شکست خورد.
با حضور مسئول محترم ناحیه بسیج دانشجویی استان و مسئولین و جانشینان خواهر دفاتر؛حوزه ها و پایگاههای بسیج دانشجویی استان جلسه توجیهی ساختار جدید سازمانی بسیج دانشجویی تشکیل شد.
باحضور مسئولین تربیت و آموزش بسیج دانشجویی دانشگاههای استان دومین جلسه اندیشه ورز مسئولین تریبت و آموزش بسیج دانشجویی استان در سالن جلسات ناحیه برگزار گردید.
مهندس محسن حیدری بنی از نخبگان و پژوهشگران جوان استان که دارای تالیفات متعددی در زمینه مهندسی می باشند و چندی پیش نیز موفق به کسب یک مدال طلا و یک مدال برنز در جشنواره اختراعات اروپا گردیدند، بزرگترین افتخار خود را بسیجی بودن دانست.
از طرف دانشجویان بسیجی دانشگاه شهرکرد پاسخی به بیانات روز گذشته رییس جمهور اعلام گردید.
اولین جلسه ستاد اربعین بسیج دانشجویی استان با حضور مسئول و معاونتهای ناحیه تشکیل گردید.
دومین جلسه کمسیون اجتماعی ناحیه بسیج دانشجویی استان با حضور مسئولین بسیج دانشجویی و معاونت های ناحیه برگزار گردید.
|< < 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10... > >|