گروه خبری - اجتماعی
شب گذشته مناظره علمی پیرامون موضوع آب با حضور رئیس کمیته صیانت از آب استان چهارمحال و بختیاری و نماینده مردم شریف اصفهان در مجلس شورای اسلامی برگزار شد.
مهندس محسن حیدری بنی ؛ به مناسبت هفته پژوهش، معاونت علمی و پژوهشی ناحیه بسیج دانشجویی استان افتخار دارد اعلام کند که از ابتدای تابستان سال جاری اقدام به برگزاری دوره ها و کلاس های آموزشی متعددی در راستای ارتقای سطح علمی دانشجویان و بالاخص دانشجویان بسیجی نموده است.
دکتر منوچهر ذوالفقاری در اختتامیه جشنواره بانوی انقلابی تاریخ اسلامی درباره ی نقش زنان در عرصه های مختلف نمونه های فراوانی به خود دیده است اما متاسفانه در ارائه ی الگوهای مناسب به زنان کم کاری و غفلت صورت گرفته ازاین روی آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی با نگاه موجود به زن در نظام شرق و غرب و جهان به عنوان عنصر در حاشیه یا ابزار جنسی برای مردان به تبیین نقش شیر زنان ایران در انقلاب و دفاع مقدس به عنوان الگویی جدید با شاخصه های نه شرقی نه غربی پرداخته است.
با حضور حجت الاسلام دکتر جعفری و دکتر عابدی گفت و گوی علمی و روشنگرانه پیرامون بحران آب در استان های چهارمحال و بختیاری و اصفهان روز شنبه 11 آذر ماه ساعت 17 در سالن دانشکده کشاورزی دانشگاه شهرکرد برگزار میگردد.
روز گذشته دانشجویان بسیجی دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد برای اهدای خون به زلزله‌زدگان غرب کشور در سازمان انتقال خون استان حاضر شدند.
اگرچه زلزله قابل پيشگيري نيست اما به حداقل رساندن خسارت‌هاي جاني و مالي اين پديده طبيعي با برنامه ريزي و نظارت‌هاي علمي و دقيق و مستمر امکان پذير است.
يکي از اعضاء گروه جهادي امام حسن(ع) بسيج دانشجويي استان گفت: تمام اعضاء در حالت آماده باش هستند. ضمنا فراخواني هم منتشر شد تا بتوانيم نيروهاي متخصص و با مهارت بيشتري را جهت اعزام به منطقه شناسايي کنيم.
اولین کارگروه فضای مجازی بسیج دانشجویی استان با حضور مسئولین و شورای فضای مجازی بسیج دانشجویی دانشگاهها تشکیل شد.
وضعیت ساختمان خوابگاه های دانشجویان برادر دانشگاه شهرکرد در گزارشي بررسي شد.
برگزاری جلسه توجیهی مسئولین تربیت و آموزش بسیج دانشجویی دانشگاههای شهرستان بروجن در نمازخانه دفتر بسیج دانشجویی این شهرستان.
|< < 1 2 3 4 5 6 7 > >|