آرشیو یادداشت
دکتر بسیج : اغتشاشات اخیر می ‏توانست یک معرفتی برای مسئولین حاصل کند که در قبال قصور خودشان بیشتر و دقیق‎تر بنگرند و سیاست‎های اقتصادی را بیشتر مورد بازبینی قرار دهند، اما از شواهد پیداست مسئولین کشور درس لازم را نگرفتند.
یکی از اضلاع و اصول اساسی تحقق اقتصاد مقاومتی ،کار آفرینی و توجه به تولید داخل است.اما متاسفانه در این چندسال دولتمردان به جای پرداختن به این موارد نگاهشان به سیاست خارجی بوده که ماحصل آن می شود.
حجت الاسلام و المسلمین ناصری در یادداشتی اظهار داشت ؛ آنچه با توجه به مسائل اخیر که در کشور رخ داد باید مورد توجه قرار بگیرد نقش آفرینی جریان نفاق است، که با یار گیری و اعزام عناصر خود فروخته اعتراضات منطقی مردم را به انحراف کشانده و خساراتی به اموال عمومی و مردم زدند و حتی عده ای از مردم بی گناه را به قتل رساندند.
از روز نهم دي ماه شاهد اعتراضات اقتصادي گسترده مردم در برابر سياست هاي اقتصادي پيش روي کشور هستيم اما هر چند اين اعتراضات برخاسته از مشکلات مردمي است اما برخي رسانه ها و مسئولان سعي دارند اعتراضات مردمي را از اعتراضات اقتصادي به سمت و سوهاي سياسي منحرف کنند.
امروز که بازار تغییر و تحولات در استان ما داغ است انتظارمان از مسئولان، دقت و تمرکز بیشتر روی این تغییرات است تا با نگاهی فراجناحی و کلان بتوانند مدیرانی بیاورند که فردا چماقی بر سر انقلاب نباشند.
بسياري از جواناني که امروز با فراگير شدن فضاي مجازي در برابر کتاب تنگ حوصله شده و بازي ها و شبکه هاي اجتماعي جذابيت کتابخواني را نزد آنها کاسته است روزي براي امانت گرفتن يار مهربان در کتابخانه به صف مي ايستادند.
سید علی میراحمدی در یادداشتی اظهار داشت ؛آقایان نخبگان را فریب دادند؛افکار عوام که جای خود دارد !!!!! نمایندگان مجلس که چه عرض کنم برخی از مسئولین هم در دام افتادند!!!!
مهندس محسن حيدري بني کارشناس اقتصادی گفت ؛ در دنياي امروز دانش و نوآوري يکي از عوامل مهم ايجاد ثروت به شمار مي‌رود و در سطح خرد و کلان فرصت‌ها و چالش‌هاي جديدي را فراهم کرده است.
محسن حیدری؛در جامعه امروزی، یکی از معضلات اساسی کشور، فقدان تعامل سازنده بین صنعت و دانشگاه است.
سید علی میراحمدی چالش مهم حجتی در ۴ سال پیش رو رقیب قلدرش یعنی شریعتمداری است.
|< < 1 2 3 4 5 6 7 8 > >|