آرشیو یادداشت
مهندس محسن حيدري بني کارشناس اقتصادی گفت ؛ در دنياي امروز دانش و نوآوري يکي از عوامل مهم ايجاد ثروت به شمار مي‌رود و در سطح خرد و کلان فرصت‌ها و چالش‌هاي جديدي را فراهم کرده است.
محسن حیدری؛در جامعه امروزی، یکی از معضلات اساسی کشور، فقدان تعامل سازنده بین صنعت و دانشگاه است.
سید علی میراحمدی چالش مهم حجتی در ۴ سال پیش رو رقیب قلدرش یعنی شریعتمداری است.
سید حسین میرفروغی از فعالین دانشجویی ؛مدت‌هاست مسؤولان استان چهارمحال و بختیاری سعی می‌کنند با صحبت‌های جنجالی، نقاط ضعف دولت را رفو کنند اما متاسفانه (شما بخوانید خوشبختانه) در بسیاری از موارد این موضع‌گیری‌ها عاملی می‌شوند برای روشن شدن افکار عمومی!
سید علی میراحمدی ؛ روحانی کابینه دولت دوم خودش را به مجلس ارائه کرده است. در این کابینه شریعتمداری به جای نعمت زاده برای وزارت صنعت، معدن و تجارت پیشنهاد شده است.
قرارداد جدیدی موسوم به IPC بین ایران و شرکت توتال فرانسه و شرکت ملی نفت چین منعقد شده است که مهم عمده سهم آن ازآن کشور فرانسه است،بازتاب این قرارداد آنچنان وسیع است که برخی آن را "جشن ملی" و در سوی دیگر منتقدان آن را "خسارت محض" نامیدند.
کارشناس سياسي مسائل داخلي: اين روزها يادآور جنايت هاي استکبار جهاني است؛ اين موضوع نشانه ضعف دشمنان ايران اسلامي و پيروزي انقلاب اسلامي در ادوار مختلف تاريخ انقلاب بوده.
دکتر بسیج با اشاره به اين که عده اي مسائل عمده کشور را در کنسرت ها و صداي فلان شخص قبل از افطار خلاصه مي کنند، تصريح کرد: در واقع "آتش به اختيار" گفتار ديگري از دستورات دين مبين اسلام و امر به معروف و نهي از منکر است.
فعال فرهنگي در دانشگاه اينکه مردم سعي مي کنند ولو اينکه روزه هم نمي گيرند، حرمت اين ماه را رعايت کنند نشان دهنده يک حياي اجتماعي و محترم شمردن اين ماه با فضيلت است.
انتخابات به عنوان يکي از بهترين و مناسب ترين راه هاي ايجاد دمکراسي جهت انتخاب مناصب و پست هاي کليدي و حساس در کشورهاي مختلف برگزار مي شود که اين شيوه در کشور جمهوري اسلامي ايران نيز متداول است.
|< < 1 2 3 4 5 6 7 > >|