آرشیو یادداشت
امروز که بازار تغییر و تحولات در استان ما داغ است انتظارمان از مسئولان، دقت و تمرکز بیشتر روی این تغییرات است تا با نگاهی فراجناحی و کلان بتوانند مدیرانی بیاورند که فردا چماقی بر سر انقلاب نباشند.
بسياري از جواناني که امروز با فراگير شدن فضاي مجازي در برابر کتاب تنگ حوصله شده و بازي ها و شبکه هاي اجتماعي جذابيت کتابخواني را نزد آنها کاسته است روزي براي امانت گرفتن يار مهربان در کتابخانه به صف مي ايستادند.
سید علی میراحمدی در یادداشتی اظهار داشت ؛آقایان نخبگان را فریب دادند؛افکار عوام که جای خود دارد !!!!! نمایندگان مجلس که چه عرض کنم برخی از مسئولین هم در دام افتادند!!!!
مهندس محسن حيدري بني کارشناس اقتصادی گفت ؛ در دنياي امروز دانش و نوآوري يکي از عوامل مهم ايجاد ثروت به شمار مي‌رود و در سطح خرد و کلان فرصت‌ها و چالش‌هاي جديدي را فراهم کرده است.
محسن حیدری؛در جامعه امروزی، یکی از معضلات اساسی کشور، فقدان تعامل سازنده بین صنعت و دانشگاه است.
سید علی میراحمدی چالش مهم حجتی در ۴ سال پیش رو رقیب قلدرش یعنی شریعتمداری است.
سید حسین میرفروغی از فعالین دانشجویی ؛مدت‌هاست مسؤولان استان چهارمحال و بختیاری سعی می‌کنند با صحبت‌های جنجالی، نقاط ضعف دولت را رفو کنند اما متاسفانه (شما بخوانید خوشبختانه) در بسیاری از موارد این موضع‌گیری‌ها عاملی می‌شوند برای روشن شدن افکار عمومی!
سید علی میراحمدی ؛ روحانی کابینه دولت دوم خودش را به مجلس ارائه کرده است. در این کابینه شریعتمداری به جای نعمت زاده برای وزارت صنعت، معدن و تجارت پیشنهاد شده است.
قرارداد جدیدی موسوم به IPC بین ایران و شرکت توتال فرانسه و شرکت ملی نفت چین منعقد شده است که مهم عمده سهم آن ازآن کشور فرانسه است،بازتاب این قرارداد آنچنان وسیع است که برخی آن را "جشن ملی" و در سوی دیگر منتقدان آن را "خسارت محض" نامیدند.
کارشناس سياسي مسائل داخلي: اين روزها يادآور جنايت هاي استکبار جهاني است؛ اين موضوع نشانه ضعف دشمنان ايران اسلامي و پيروزي انقلاب اسلامي در ادوار مختلف تاريخ انقلاب بوده.
|< < 1 2 3 4 5 6 7 > >|