آرشیو گفتگو
عضو شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی چهارمحال و بختیاری با بیان اینکه مشکلات وجود دارد اما مردم پشتیبان انقلاب هستند، گفت: مردم همیشه در صحنه ایران با حضور در راهپیمایی 22 بهمن حمایت خود را از نظام و رهبری اعلام می‌کنند و 39 سالگی انقلاب اسلامی را جشن می‌گیرند.
دستورالعمل هاي جزيره اي بدون نگاه قرارگاهي و توجه به اين نکته مهم که ما در يک جنگ بزرگ اقتصادي با نظام سلطه قرار داد.
پژوهشگر برتر دانشگاه آزاد اسلامي گفت: متأسفانه حمايت مسئولان از پژوهشگران در شرايط خوبي قرار ندارد و اين حمايت شامل حين و بعد از ارائه طرح‌ها و اختراعات مي‌شود.
دکتر بسيج: دانشجويان يکي از گروه هاي مرجع جامعه در مسائل سياسي ، اجتماعي، اقتصادي ، فرهنگي و علمي هستند . پس در عين جوان وشاداب بودن بايد بصيرت و قدرت فهم و تحليل مسائل سياسي راپيدا کند
يک کارشناس مسائل سياسي با اشاره به اين که خروش پر شور مردم در روز 9 دي باعث شد تا فتنه‌گران متوجه شوند که حناي‌شان ديگر حتي نزد حاميان‌شان رنگي ندارد، گفت: حماسه 9 دي ثابت کرد که اين انقلاب براي دوام و بقاي خود وام دار هيچ حزب و جناح و يا افراد خاصي نيست.
يکي از اعضاء گروه جهادي امام حسن(ع) بسيج دانشجويي استان گفت: تمام اعضاء در حالت آماده باش هستند. ضمنا فراخواني هم منتشر شد تا بتوانيم نيروهاي متخصص و با مهارت بيشتري را جهت اعزام به منطقه شناسايي کنيم.
علی‎رغم اعلام آمادگی بسیج برای کمک به دولت در حل مشکلات کشور، اما تا کنون دولت از این ظرفیت استفاده نکرده است و اینکه چرا دولت نمی‎خواهد از این ظرفیت عظیم بسیج استفاده کند جای سوال دارد.
کارشناس مسائل سياسي گفت: منطق و گفتمان انقلاب اسلامي که با اتکا به سرمايه عظيم باور و ايمان به قدرت لايزال الهي بااقتدار و صلابت قدرت پوشالي و سست و لرزان زورگويان و سلطه‌طلبان را به چالش کشيد است.
دکتر احمدرضا بسیج : علی‎رغم اعلام آمادگی بسیج برای کمک به دولت در حل مشکلات کشور، اما تا کنون دولت از این ظرفیت استفاده نکرده است و اینکه چرا دولت نمی‎خواهد از این ظرفیت عظیم بسیج استفاده کند جای سوال دارد.
اگر بنابر فرمايش اخير رهبري در جمع نخبگان به کيفيت و ارتباط علم با مسائل کشور پرداخته شود، توانسته ايم يک گام بلند در جهت نيل به تعبير «العلم سلطان» برداريم.
|< < 1 2 3 4 5 6 7 > >|