آرشیو گفتگو
يکي از اعضاء گروه جهادي امام حسن(ع) بسيج دانشجويي استان گفت: تمام اعضاء در حالت آماده باش هستند. ضمنا فراخواني هم منتشر شد تا بتوانيم نيروهاي متخصص و با مهارت بيشتري را جهت اعزام به منطقه شناسايي کنيم.
علی‎رغم اعلام آمادگی بسیج برای کمک به دولت در حل مشکلات کشور، اما تا کنون دولت از این ظرفیت استفاده نکرده است و اینکه چرا دولت نمی‎خواهد از این ظرفیت عظیم بسیج استفاده کند جای سوال دارد.
کارشناس مسائل سياسي گفت: منطق و گفتمان انقلاب اسلامي که با اتکا به سرمايه عظيم باور و ايمان به قدرت لايزال الهي بااقتدار و صلابت قدرت پوشالي و سست و لرزان زورگويان و سلطه‌طلبان را به چالش کشيد است.
دکتر احمدرضا بسیج : علی‎رغم اعلام آمادگی بسیج برای کمک به دولت در حل مشکلات کشور، اما تا کنون دولت از این ظرفیت استفاده نکرده است و اینکه چرا دولت نمی‎خواهد از این ظرفیت عظیم بسیج استفاده کند جای سوال دارد.
اگر بنابر فرمايش اخير رهبري در جمع نخبگان به کيفيت و ارتباط علم با مسائل کشور پرداخته شود، توانسته ايم يک گام بلند در جهت نيل به تعبير «العلم سلطان» برداريم.
مجتبي اسلامي گفت: آسيب شناسي اين مشکل به نقش عواملي مثل نبود زيرساختهاي خوب، نبود تبليغ برند، بي‌اعتمادي به امنيت اطلاعات، نداشتن جذابيت کافي شبکه‌ها و... اشاره کرد.
مهندس مهدی حق وردی گفت: ارائه چهره غیر واقعی از شخصیت های انقلاب از ویژگی های بازی ضد ایرانی واقعیت مجازی است.
افراسیاب صادقی ؛ تقسیم‌بندی دانش‌آموزان در بین مدارس را باعث تغییر نگرش در جامعه دانست و گفت: این کار باعث می‌شود انگیزه دانش‌آموزان سطوح متوسط و پایین جامعه تقلیل پیدا کند.
جهانگير رمضاني؛خون شهيد والا مقام محسن حججي تجلي غيرت علوي بود. اي کاش آن هايي که بايد قدر بدانند، قدر بدانند.
عباس شبان؛کودتاي آمريکايي 28 مرداد سندي روشن در دست اندازي استکبار بر حقوق ملت هاست.
|< < 1 2 3 4 5 6 7 > >|