کد خبر:84427 تاریخ انتشار : 1396/7/16-10:19:50
بااعلام پزشک قانونی مشخص شد؛
مونوکسید کربن علت اصلی فوت دانشجوی دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد
سرپرست معاونت آموزشی دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد گفت: پس از انجام آزمایشات ومعاینات لازم اولیه، پزشکی قانونی، مسمومیت با گاز مونوکسید کربن را علت فوت دانشجوی این دانشگاه اعلام کرد.
لینک کوتاه http://chb.bso.ir/id/84427
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بسیج دانشجویی استان چهارمحال و بختیاری ؛ دکتر فریده دارابی سرپرست معاونت آموزشی دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد گفت: پس از انجام آزمایشات ومعاینات لازم اولیه، پزشکی قانونی، مسمومیت با گاز مونوکسید کربن را علت فوت دانشجوی این دانشگاه اعلام کرد.

دارایی افزود: بعداز طی مراحل پزشکی قانونی مراسم تشییع خاکسپاری مرحومه مغفوره سرکار خانم زهره قاسمی با حضور ریاست و معاونین و مسئولان دانشگاه و خانواده و دوستان آن مرحومه برگزار شد.

وی تصریح کرد: با توجه به اعلام اولیه پزشکی قانونی مبنی بر مسمومیت گاز مونوکسید کربن به عنوان علت فوت متوفی ، سرپرست دانشگاه دستور بررسی در ارتباط باعلت و چگونگی وقوع این حادثه را داد.

دارایی اضافه کرد: دکتر خالدی فر، از برخورد قاطع و قانونی با کلیه مقصران و خاطیان این حادثه که منجر به این ضایعه دلخراش شده خبر داد.

سرپرست معاونت آموزشی دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد، در ادامه از اتخاذ تصمیمات لازم در خصوص مدیریت این حادثه و پیشگیری از تکرار مجدد آن در جلسه ای با حضور نمایندگان و بازرسانی از وزارت بهداشت و مسئولین این دانشگاه در دفتر دکتر خالدی فر خبر داد.
نظرات
نام:
ایمیل:
* کد امنیتی:
* نظر: