کد خبر:83716 تاریخ انتشار : 1396/7/12-10:50:58
مسئول ناحیه بسیج دانشجویی استان چهارمحال و بختیاری ؛
شهید حججی ها ادامه دهنده راه شهدای دفاع مقدس هستند
دکتر منوچهر ذوالفقاری در دیدار با خانواده شهیدان مهران و سیامک کبیری در شهرستان سامان بیان کردند که ؛ شهید حججی ها ادامه دهنده راه شهدای دفاع مقدس هستند و تشییع پیکر شهید حججی در ماه محرم پیام عاشورایی خود را درسراسر جهان تبیین خواهد کرد.
لینک کوتاه http://chb.bso.ir/id/83716
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بسیج دانشجویی استان چهارمحال و بختیاری ؛ دکتر منوچهر ذوالفقاری در دیدار با خانواده شهیدان مهران و سیامک کبیری در شهرستان سامان بیان کردند که ؛ شهید حججی ها ادامه دهنده راه شهدای دفاع مقدس هستند و تشییع پیکر شهید حججی در ماه محرم پیام عاشورایی خود را درسراسر جهان تبیین خواهد کرد.

در این دیدار که با حضور جمعی از دانشجویان بسیج دانشجویی دانشگاه شهرکرد و مسئول محترم نمایندگی نهاد رهبری در دانشگاه شهرکرد صورت گرفت ؛ با حضور در ميان خانواده‌ي شهيد سيامک کبيري ساماني، که هشت شهيد تقديم انقلاب اسلامي کردند، از اين خانواده دلجويي نمودند و بار ديگر با آرمان‌هاي شهدا تجديد ميثاق کردند.

مسئول بسیج دانشجویی استان  ضمن ابراز خرسندي از حضور در جمع خانواده‌ي شهيدان کبيري در آستانه‌ي ماه محرم و آغاز سال تحصيلي گفت: با مشاهده‌ي خانواده‌اي که هشت شهيد به انقلاب اسلامي تقديم کردند مسئوليت خود را در برابر اين نظام بزرگ مي‌بينيم.

دکتر منوچهر ذوالفقاری افزود: آنچه شهدا دارند همه از مکتب سيدالشهداء است و رشادت و مظلوميت ايشان سبب شده که امثال شهيدان کبيري و حججي تربيت شوند و در جهان حماسه خلق کنند.


در اين ديدار پدر شهيد کبيري خاطراتي از معلم شهيد، سيامک کبيري فرزند و دانش‌آموز شهيد، مهران کبيري نوه‌ي خود بيان کرد و به معرفي ديگر شهداي گران‌قدر اين خانواده پرداخت.


 
نظرات
نام:
ایمیل:
* کد امنیتی:
* نظر: