آرشیو اخبار
مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه شهرکرد گفت: در دانشگاه معاون سیاسی نمی‌خواهیم، معاون فرهنگی می‌خواهیم، در این دانشگاه با کمال تاسف هشت سال جنگ تحمیلی و شهدا را زیر سؤال بردند و معاون به اصطلاح فرهنگی سکوت می‌کند.
امروز که بازار تغییر و تحولات در استان ما داغ است انتظارمان از مسئولان، دقت و تمرکز بیشتر روی این تغییرات است تا با نگاهی فراجناحی و کلان بتوانند مدیرانی بیاورند که فردا چماقی بر سر انقلاب نباشند.
مسؤول دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه شهرکرد گفت: دانشجوی امروز از سیاسی‌کاری، سیاسی بازی و وعده و وعید رنج می‌برد، دانشجویان تشخیص می‌دهند کدام مسؤول اهل عمل است و کدام یک فقط حرف می‌زند.
در آیین گرامی داشت روز دانشجو در دانشگاه شهرکرد، معاون وزیر علوم، تحقیقات و فناوری و رئیس سازمان امور دانشجویان، دوران دانشجویی را فرصتی برای تمرین فعالیت‌های جمعی در سایه‌ی تفکر و مطالعه دانست.
دانشگاهیان دانشگاه شهرکرد نسبت به اعلام بیت المقدس به عنوان پایتخت رژیم اشغالگر صهیونیستی از سوی آمریکا تجمع اعتراضی برگزار کردند.
نماینده مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه هتک حرکت عاشورای ۸۸ را محکوم می‌کنیم، گفت: آن هتک حرمت‌های 88 توطئه بود؛ مبنای ما صحبت‌های رهبری است.
پيام رئيس دانشگاه شهرکرد به دانشجويان: دانشجويان سمبل استکبار ستيزي، استقلال و آزاديخواهي هستند و اين روز تاريخي يادآور شجاعت دانشجوياني است که سينه خود را در برابر مستبدين و مستکبرين سپر کردند.
تجمع دانشگاهیان دانشگاه آزاد اسلامی شهرکرد در حمایت از قدس شریف زمان: یکشنبه 19 آذر بعد از نماز ظهر و عصر مکان: روبروی مسجدالنبی(ص) دانشگاه
تجمع اعتراض آمیز دانشجویان و اساتید دانشگاه شهرکرد امروز شنبه بعد از نماز ظهر و عصر مقابل مسجد دانشگاه شهرکرد در خصوص به تصمیم جدید ترامپ نسبت انتقال پایتخت اسرائیل به قدس مظلوم.
بیانیه مشترک سه تشکل دانشجویی دانشگاه شهرکرد در جدید ترین فتنه ی آمریکا تصمیم انتقال سفارت خود به اورشلیم (قدس اشغالی) و انتقال پایتخت رژیم جعلی از تل آویو به قدس .
|< < 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10... > >|