آرشیو اخبار
دانشجویان دانشگاه‌های آزاد اسلامی استان چهارمحال و بختیاری موفق شدند در بخش‌های مختلف نشریات برتر، بخش ویژه و آثار افتخاراتی را برای خود، جامعه دانشگاهی و استان به ارمغان بیاورند.
با حضور سفیر سابق ایران در ایتالیا و عضو اسبق گروه مذاکرکننده ایران ویژه برنامه دیپلماسی آزاد؛ فردا 29 بهمن ماه ساعت 15 در سالن فارابی دانشکده علوم پایه برگزار میگردد.
صبح امروز و باحضور 30 نفر از خواهران و برادران مسئولین فضای مجازی بسیج دانشجویی دانشگاههای استان کارگاه آموزشی خبرنگاری در سالن جلسات این ناحیه برگزار گردید.
دکتر بسیج با بیان شاخصه‌های سلامت فرهنگی در جامعه گفت: سلامت فرهنگی در حوزه‌های مختلف دارای4 مؤلفه اساسی از جمله اقامه نماز، ایتای زکات امربه معروف و نهی از منکر است.
به همت بسیج دانشجویی دانشگاه جامع علمی کاربردی استان اولین یادواره شهدای غواص استان چهارمحال و بختیاری و بزرگداشت شهدای مدافع حرم استان در تاریخ چهارشنبه 2 اسفند ماه 96 ساعت 18 در سالن همایش بنیاد شهید استان برگزار میگردد.
صبح امروزجمعی از دانشجویان بسیجی و اساتید و کارکنان دانشگاههای پیام نور سامان و دانشکده فنی پسران شهرکرد در راهپیمایی 22 بهمن ماه 1396 شرکت کردند.
اگر چه سال ۱۳۵۷ و دوران ستم شاهی به پایان رسیده اما همچنان روحیه انقلاب وانقلابی گری ادامه دارد وخواهد داشت و این معیار از انقلاب های سیاسی و اجتماعی به انقلاب های فرهنگی و علمی تغییر پیدا کرده است پس همچنان خط ومشی انقلابی ادامه دارد و دشمنان این مرز بوم این توهم را از ذهن خود بیرون کنند که نسل انقلابی ایران به پایان رسیده است .
عضو شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی چهارمحال و بختیاری با بیان اینکه مشکلات وجود دارد اما مردم پشتیبان انقلاب هستند، گفت: مردم همیشه در صحنه ایران با حضور در راهپیمایی 22 بهمن حمایت خود را از نظام و رهبری اعلام می‌کنند و 39 سالگی انقلاب اسلامی را جشن می‌گیرند.
|< < 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10... > >|